Universiti Teknologi Malaysia Financial System
UTMFin
 
 The identity of this website has been verified by DigiCert High Assurance CA-3       Login
 
 
    INFORMASI
  • Nama Server                      
    utmfin3.utm.my
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pemakluman Penggunaan UTMFin
 
Bantuan Pengguna Mengikut Modul
 
Sekiranya mempunyai sebarang pertanyaan mengenai modul-modul dalam UTMFin bolehlah menghubungi staf di bawah:  
 
MODUL BELANJAWAN Pn Norazilah binti Abu Bakar Ext : 30099 Mel : abnorazilah@utm.my
MODUL TERIMAAN Pn Hurul Aini binti Razali Ext : 31219 Mel : hurulaini@utm.my
En Mohd Zubir bin Mat Isa Ext : 30595 Mel : zubir@utm.my
MODUL PEROLEHAN Pn. Siti Ruhaya Fatimah Binti Tasriff Ext : 30319 Mel : sruhayafatimah@utm.my
MODUL BAYARAN Pn Saripah binti Mamat Ext : 30257 Mel : ipah@utm.my
Pn Hajar binti Rahmat Ext : 30690 Mel : hajarahmat@utm.my
Pn Siti Zainorah binti Mohd Najib Ext : 30690 Mel : zainorah@utm.my
MODUL PENGGAJIAN En Sallekhuddin bin Abdullah Ext : 30277 Mel : sallekhuddin@utm.my
MODUL PINJAMAN Pn Asliza Binti Ramli Ext : 30277 Mel : aslizaramli@utm.my
MODUL HARTA TETAP Pn Noor Zaidah Binti Omar Ext : 30229 Mel : noorzaidah@utm.my
Pn Rasidah Binti Haron Ext : 30219 Mel : hrasidah@utm.my
MODUL STOR DAN BEKALAN PEJABAT Pn Noryati Binti Zaharee Ext : 30075 Mel : noryatizaharee@utm.my
 
Bantuan Pengguna Bajet Penyelidikan dan Amanah
 
Sekiranya mempunyai sebarang pertanyaan mengenai bajet penyelidikan atau amanah bolehlah menghubungi staf di bawah:  
 
BAJET PENYELIDIKAN En Muhammad Tariq bin Rahmalan Ext : 37836 Mel : tariq@utm.my
En Masasry bin Hassim Ext : 37829 Mel : masasry@utm.my
BAJET AMANAH Pn. Mazlinda Wati Binti Razli Ext : 30226 Mel : mazlindawati@utm.my
Pn Saripah binti Mamat Ext : 30257 Mel : ipah@utm.my
 
Copyright 2013 Universiti Teknologi Malaysia Disclaimer :
This website has been updated to the best of our knowledge to be accurate. However,Universiti Teknologi Malaysia shall not be liable for any loss or damage caused by the usage of any information obtained from this web site
Version : 6 May 2018